Novak logoFC Opleidingen WIT
OPLEIDING WOORDEN

Het bijhouden van kennis en vaardigheden is een must voor iedere accountant. Novak Opleidingen biedt flexibele, praktijkgerichte opties die aansluiten op jouw specifieke situatie.

Heb je interesse in een opleiding, maar staat deze momenteel niet in onze agenda?
Dan bekijken we samen de mogelijkheden om de specifieke cursus alsnog bij jullie op kantoor te verzorgen. 

Onder meer op de agenda in het najaar van 2025:

  • Efficiënt en risicogericht samenstellen
  • Actualiteiten verslaggeving
  • De samenstellingsopdracht in het mkb – online cursus
  • Jaarrekening op fiscale grondslag voor kleine- en micro bv’s
  • Masterclass executeur
  • Juridische (af)splitsing
  • Wwft

Novak opleidingen beschikt over een uitgebreid team van docenten. De opleidingen worden verzorgd op verschillende locaties door heel het land, maar ook bij jullie op kantoor of online, via bijvoorbeeld een webinar. Het cursusaanbod is breed: van fiscale cursussen en kwaliteitsbeheersing tot opdrachtuitvoering en de Wwft. 

De leerstof wordt op een boeiende manier gebracht,
waardoor het echt tot leven komt.
Zeer informatief!

Heldere cursus, erg prettig!
De docenten hebben kennis over het mkb,
waardoor het direct toepasbaar is. 

Zeer goede cursus:
inhoudelijk sterk en een kundige en bevlogen docent.
De tijd vloog voorbij.

PE WEEK 03
PE WEEK 02
Je ontvangt
10% KORTING 
bij deelname
aan 2 modulen
of meer.
PE-Week Curaçao

Speciaal voor AA’s, RA’s en fiscalisten op Curaçao, Aruba, Sint-Maarten en de BES-eilanden.

Als vervolg op de Permanente Educatieweken van vorige jaren organiseert Novak Opleidingen in oktober 2025 de PE-week op Curaçao, speciaal voor AA’s, RA’s en hun directe collega’s.

Door de geringe groepsgrootte en de kennis en inbreng van de lokale economie is deze week geschikt om ook met elkaar van gedachten te wisselen over de specifieke elementen van (de beroepsuitoefening op) Curaçao.

De PE-week zal plaatsvinden in week 42 van 2025 en wel van maandag 13 oktober tot en met vrijdag 17 oktober. Het programma is toegankelijk voor AA’s, RA’s, fiscalisten, voor trainees en aankomend accountants/fiscalisten.

INHOUSE

Novak opleidingen biedt diverse INHOUSE cursussen aan:

  • Het programma,
    de duur en de inhoud zijn flexibel.
  • Het programma sluit aan op de werkomgeving.
  • De kennis en competenties van meerdere collega's worden naar een hoger niveau getild.

Een inhouse training laten verzorgen?

Neem dan contact op met Novak Opleidingen via 070-3524002 of stuur een e-mail naar Nicolette de Waal (n.dewaal@novak.nl).

Een inhouse training laten verzorgen?

Neem dan contact op met Novak Opleidingen via 070-3524002 of stuur een e-mail naar Nicolette de Waal (n.dewaal@novak.nl).

MOBIEL NicoletteDeWaal